حرف آخر – سایت مرکزی حرف آخر| وارد شوید| ثبت نام کنید

مجتبی محمودی

دسته‌بندی: دسته‌بندی نشده
تاریخ: 11 فروردین 1399
بازدید: ۱۱
مجتبی محمودی حرف آخر

معرفی استاد مجتبی محمودی مدرس زبان انگلیسی موسسه حرف آخر

استاد مجتبی محمودی از مدرسین دپارتمان زبان انگلیسی حرف آخر می باشد. تالیفات و آموزش های منحصر به فرد ایشان باعث شده است تا ایشان به عنوان یکی از بهترین مدرسین درس زبان انگلیسی در کشور محسوب شوند. شیوه آموزش زبان انگلیسی که استاد محمودی در پیش گرفته اند باعث افزایش یادگیری در کمترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی شده است. در ادامه بیشتر با استاد مجتبی محمودی و فعالیت های ایشان آشنا خواهید شد.

بیوگرافی استاد مجتبی محمودی

استاد مجتبی محمودی تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته زیست شناسی و علوم گیاهی ادامه دادند و از فارغ التحصیلان دانشگاه تربیت مدرس تهران هستند. استاد محمودی فعالیت کاری خود را در زمینه تدریس زبان انگلیسی ادامه دادند و تاکنون بیش از ۲۰ سال است که در این حوزه چه در مدارس و چه آموزشگاه های معتبر کشور فعالیت دارند و دارای چند اثر هستند. استاد محمودی به عنوان یکی از مبتکرین شیوه جدید یادگیری زبان انگلیسی برای کنکور فعالیت و همکاری خود را با موسسه حرف آخر از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است.

زبان کنکور استاد محمودی 222x300 - مجتبی محمودی

سوابق کاری استاد محمودی، مدرس درس زبان انگلیسی

شاید برای شناخت بیشتر و بهتر استاد مجتبی محمودی بهتر باشد که سوابق کاری ایشان را بررسی نماییم تا بیشتر به تبحر این استاد و تیم حرفه ای مجموعه حرف آخر پی ببرید. از جمله سوابق کاری ایشان می توان به این موارد اشاره داشت:

 • ۲۰ سال سابقه تدریس
 • مدرس مراکز آموزشی و مدارس تهران و شهرستان
 • بنیانگذار و طراح بیش از ۱۰۰ انیمیشن و نقشه راه زبان
 • بنیانگذار روش بچه شیطون در افعال جداشدنی
 • مبتکر آموزش به صورت انیمیشن و داستان برای تمام لغات زبان
 • مدرس شبکه های ۱ و ۳ و آموزش صدا و سیما
 • مبدع روش بچه شیطون در افعال جداشدنی
 • مبتکر روش های تصویری در کشور
 • تدریس کاملترین و کم حجم ترین منبع آموزشی زبان کنکور

تالیفات استاد محمودی، مدرس درس زبان انگلیسی موسسه حرف آخر

از دیگر ویژگی هایی که استاد مجتبی محمودی دارند این است که بر اساس تجربیاتی که طی سال ها تدریس در امر زبان کسب کرده اند، توانسته اند کتب متعددی که کمک کننده به روند یادگیری زبان است تالیف کنند تا دانش آموز و داوطلب بتواند با بهترین شیوه آموزشی، بهترین نتیجه را بگیرد. از جمله تالیفاتی که ایشان تا به امروز داشته اند می توان به این موارد اشاره داشت که چه در قالب کتاب منتشر شده است و چه در قالب لوح های فشرده آموزشی:

 • مولف کتاب تیک آخر و کتاب تیک آخر جامع انتشارات 
 • مولف کتاب زبان ۱۰۰ کنکور یا زبان حرف آخر
 • مولف زبان جامع انتشارات ح
 • مولف کتاب زبان جامع انتشارات بیست
 • مجموعه DVD زبان جامع نظام جدید حرف آخر
 • پکیج ۶۰۴۰ زبان نظام جدید حرف آخر
 • مجموعه  DVD گرامر و لغات حرف آخر
 • مجموعه DVD درک مطلب و کلوز تست حرف آخر

ویژگی مجموعه آموزشی زبان انگلیسی استاد محمودی

استاد مجتبی محمودی همانطور که گفته شد از جمله بنیانگذاران آموزش تصویری و شهودی زبان انگلیسی حرف آخر هستند، از این رو با استفاده از الگوی تصویر سازی مطالب و گرامر و لغات زبان انگلیسی را به صورت مباحث مرتبط آموزش می دهند تا پیوستگی مطالب باعث فهم بهتر و سریعتر موضوع شود. شیوه ای که در این مجموعه های آموزشی تدریس می شود به گونه ای است که دانش آموز کمترین زمان را برای حفظ لغات داشته باشد و این درک شهودی کمکی باشد در جهت درک بهتر مطالب. داوطلب می تواند با توجه به نیازمندی خود در زبان انگلیسی یکی از مجموعه های آموزشی زبان انگلیسی حرف آخر را تهیه نماید و این اطمینان به او داده می شود که تنها با پیروی و به کارگیری الگوهای پیشنهادی استاد محمودی می تواند بالاترین درصد ممکن را در درس زبان انگلیسی کسب نماید.

شیوه تدریس استاد مجتبی محمودی

اما شیوه تدریس استاد محمودی به چه صورت می باشد که او را یکی از بهترین مدرسین زبان انگلیسی و از مدرسین محبوب موسسه حرف آخر کرده است؟

استاد محمودی در طول دوره آموزشی همواره سعی نموده اند با ساده ترین زبان ممکن تمامی مفاهیم را چه برای کسانی که قصد دوره دروس را دارند و چه کسانی که با مباحث مشکل دارند و یا حتی به تازگی بعد از چند سال قصد یادگیری دارند آموزش دهند که برای هر گروه مفید باشد و بالاترین بهره را ببرند. استاد مجتبی محمودی تنها با ارائه چند الگوی ساده داوطلب را برای رسیدن به جواب هدایت و راهنمایی می کند و در بخش ریدینگ که یکی از سخت ترین بخش های کنکور زبان می باشد، با توجه به الگویی که آموزش می دهند، دانش آموز مجبور نیست تمامی جملات و لغات را ترجمه کند و معانی آنها را بداند بلکه با صرف کمترین زمان به آنها پاسخ خواهد داد.

گذشته از همه این موارد بخش گرامر یکی از بخش های مهم در آموزش زبان انگلیسی می باشد که استاد محمودی با استفاده از تصویرسازی، مفاهیم و قواعد گرامری را به شیوه به خاطر سپاری بلند مدت در ذهن آموزش می دهند تا داوطلب به راحتی بتواند مطلب را درک کرده و به سوالات پاسخ دهد. در طول دوره های آموزشی مدرس مطالب را به طور کامل توضیح می دهد و در ادامه تست ها و نمونه سوالات را بر اساس الگوهایی که آموزش داده است بررسی و حل می کند.

0/5 (0 نظر)
برچسب‌ها:

حرف آخر

هیمن خزمه مشاوره موسسه حرف اخر

دیدگاه‌ها

موسسه حرف آخر

موسسه آموزشی حرف آخر با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی آموزش و نسل جدید آموزش در سال 1390 با مدیریت عبدالرضا منتظری بصورت رسمی کار خود را آغاز نمود و با بکارگیری اساتید مجرب و نامی، محصولات با کیفیتی در زمینه کنکور تولید نمودند.

دسترسی سریع

۰۹۱۲۹۷۲۴۸۲۰
با ما در تماس باشید

طراحی ، توسعه و پشتیبانی : شرکت توسعه تجارت الکترونیک نویال