محمد واعظی

دسته‌بندی: زندگینامه اساتید
تاریخ: 30 مارس 2020
بازدید:
محمد واعظی حرف آخر

بیوگرافی استاد محمد واعظی

استاد محمد واعظی از اساتید دپارتمان زبان موسسه حرف آخر و مدرس درس زبان عربی این مجموعه می باشند که توانسته اند با بیان شیوای خود درس عربی را به بهترین صورت ممکن به دانش آموزان منتقل کنند و سخت بودن و غیر قابل فهم بودن این درس را در آزمون کنکور برطرف سازند. استاد واعظی با توجه به شیوه خاصی که تدریس می کنند از اساتید به نام در زمینه آموزش زبان عربی می باشند که عضو مجموعه حرف آخر نیز هستند تا به دانش آموزان جهت کسب رتبه بالا در کنکور ورودی دانشگاه ها کمک نمایند. در ادامه بیشتر با این استاد گرانقدر آشنا خواهید شد.

بیوگرافی استاد محمد واعظی مدرس موسسه حرف آخر

استاد محمد واعظی متولد شهر تهران و دارای تحصیلات کارشناسی زبان و ادبیات عربی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند که توانسته اند با فن بیان و قدرت کلامی که دارند، مفاهیم درس زبان عربی را به شیوه ای جذاب و قابل فهم برای دانش آموزان بیان دارند. ایشان علاوه بر اینکه مدرس و مولف مجموعه های آموزشی موسسه حرف آخر می باشند، سوابق کاری و فعالیت های دیگری نیز دارند که در ادامه بیشتر با آنها آشنا خواهید شد.

سوابق کاری استاد محمد واعظی

یکی از اهداف موسسه آموزشی حرف آخر همواره این بوده است که از اساتید به نام و متبحر در تیم خود استفاده نماید تا دانش آموزان با اطمینان و آرامش خاطر بتوانند مطالب را به بهترین شکل آموزش ببینند و نقایص یادگیری خود را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت برطرف نمایند. با توجه به سوابق کاری که استاد واعظی دارند، می توان این اطمینان را به داوطلبان داد که ایشان یکی از بهترین اساتید در زمینه آموزش زبان عربی می باشند که نتایجی که دانش آموزان ایشان در موسسه حرف آخر در کنکور کسب کرده اند، خود گویای توانایی ایشان است. از جمله فعالیت های کاری که ایشان مشغول هستند می توان به این موارد اشاره داشت:

  • مدرس عربی در دبیرستان های بهار ، فرهنگ ، علم آوران ، فرزانگان کرج و …
  • همکاری با آموزشگاه های برتر کنکور : ماهان، پرستو، هدف و ….
  • پاسخگویی سوالات کنکور راه اندیشه ( عربشاهی ) و همکاری با انتشارات همگامان و موسسه ی حرف آخر

تالیفات استاد واعظی، مدرس درس عربی

استاد محمد واعظی توانسته اند با تبحر و تجربه ای که دارند، روش متفاوتی در آموزش زبان عربی را ارائه دهند و تجربیات خود در زمینه آموزش زبان عربی را در کتابی با عنوان شبیه ساز کنکور ارائه دادند که مسیر متفاوتی را برای یادگیری و فهم زبان عربی به دانش آموزان نشان می دهد که بسیار پر کاربرد و راه گشا می باشد و بیشتر دانش آموزان ایشان توانسته اند درصدهای بین 90 تا 100 را در درس عربی کسب نمایند. همچنین ایشان مدرس ویدئوهای آموزشی زبان عربی موسسه حرف آخر می باشند.

1 300x251 - محمد واعظی

 

ویژگی های آموزشی استاد واعظی، مدرس درس عربی

یکی از نکاتی که هر دانش آموزی که برای اولین بار سر کلاس ایشان حضور دارند و به آن اذعان دارند، این است که با روحیه شوخ طبعی و پر انرژِی استاد واعظی روبرو می شوند که توانسته است مطالب را با همین روحیه به بهترین شکل منتقل نمایند. درس عربی به واسطه سنگین و فرار بودن و همچنین دارای قواعد خاص و منحصر به فردی است و از این رو ممکن است دانش آموز را خسته کند و همین امر نیز باعث شده است بسیاری از دانش آموزان از پاسخگویی به این درس منصرف شوند و زمان را به درس دیگری اختصاص دهند. اما باید گفت که همین دلیل باعث می شود که افرادی که درس عربی را مطالعه کردند به راحتی رتبه های خوبی کسب کنند. برای اینکه داوطلبان بتوانند بالاترین و بهترین رتبه را کسب کنند، استاد محمد واعظی با ارائه شیوه منحصر به فرد خود باعث ترغیب دانش آموزان به خواندن این درس شده اند و مطالب را به گونه ای آموزش می دهند که داوطلبان با صرف کمترین وقت بتوانند متوجه شوند و از آن استفاده کنند.

Screenshot 404 300x171 - محمد واعظی

شیوه تدریس استاد محمد واعظی در درس عربی

شاید برای شما هم سوال باشد که ایشان به چه شکل مطالب سنگین عربی پایه های مختلف نظام جدید را در کمترین زمان ممکن تدریس می کنند و به واسطه آن دانش آموزان می توانند درصدهای بالایی را کسب نمایند. از جمله ویژگی های تدریسی ایشان به این صورت است که ایشان مطالب و مفاهیم عربی را در قالب انیمیشن و تصاویر سه بعدی و … همراه با الگوهای خاصی ارائه می دهند و با بیان این الگو کاملا روشن و واضح می سازند که نیازی به حفظ تمامی مطالب و قواعد عربی نیست، بلکه با آموختن الگویی می توان به سوالات پاسخ مثبت داد. از این رو ایشان درس عربی را در 4 عدد DVD در مدت زمان حدود 22 ساعت برای موسسه حرف آخر تهیه و تنظیم کرده اند که در آن در ابتدا به داوطلب مفاهیم آموزش داده می شود و بعد به آموزش الگوها پرداخته می شود و بر اساس الگوهای فراگرفته شده به بررسی و حل تست های کنکور سال های قبل و تست های تالیفی پرداخته می شود تا دانش آموز بتواند به راحتی از این پس خود به سوالات با دانش بالا پاسخ دهد.

برچسب‌ها:

حرف آخر

هیمن خزمه مشاوره موسسه حرف آخر

دیدگاه‌ها

F.k در 28 آوریل 2021 گفته:

ایشون بی نظیرن من واقعا از عربی بدم میومد ولی الان بالای 60 70 درصد میزنم.استاد واعظی واقعا بی نظیرن

پاسخ

رفتن به بالای صفحه

موسسه حرف آخر

موسسه آموزشی حرف آخر با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی آموزش و نسل جدید آموزش در سال 1390 با مدیریت عبدالرضا منتظری بصورت رسمی کار خود را آغاز نمود و با بکارگیری اساتید مجرب و نامی، محصولات با کیفیتی در زمینه کنکور تولید نمودند.

۰۹۱۲۹۷۲۴۸۲۰
با ما در تماس باشید