حرف آخر – سایت مرکزی حرف آخر| وارد شوید| ثبت نام کنید

مهران قاسمی

دسته‌بندی: دسته‌بندی نشده
تاریخ: 31 خرداد 1399
بازدید: ۳۵
مهران قاسمی ریاضی حرف آخر

معرفی استاد مهران قاسمی مدرس درس ریاضی موسسه حرف آخر

استاد مهران قاسمی یکی از اساتید و مدرسین و مولفین دپارتمان ریاضی حرف آخر هستند که در کنار استاد عبدالرضا منتظری تیم قدرتمندی را برای آموزش شیوه های نوین یادگیری درس ریاضی گرد هم آورده اند. تجربه و دانش بالا در زمینه تدریس و آموزش درس ریاضی و ارائه شیوه های نوین آموزشی، از جمله ویژگی هایی است که استاد مهران قاسمی را به عنوان یکی از چهره های شناخته شده در زمینه آموزش ریاضی مطرح کرده است. در ادامه بیشتر با استاد قاسمی و فعالیت های وی آشنا خواهید شد.

بیوگرافی استاد مهران قاسمی

استاد مهران قاسمی مدرس درس ریاضی و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته ریاضیات کاربردی می باشد. پس از پایان تحصیلات، کار خود را در زمینه تالیف کتب ریاضی و آموزش ریاضی آغاز کرده اند و به عنوان سرگروه علوم ریاضی در استان آذربایجان غربی نیز مشغول به کار بوده اند. استاد قاسمی در حال حاضر یکی از مدرسین و مولفین دپارتمان ریاضی موسسه حرف آخر هستند و مجموعه ویدئوهای آموزشی بسیار کاربردی و کارا را تهیه و تولید کرده اند.

تالیفات استاد مهران قاسمی

یکی از ویژگی هایی که باعث می شود استاد یا مدرسی در زمینه ای بهتر شناخته شود، آثاری است که در زمینه کاری خود برجای می گذارد. این اثر می تواند شامل یک طرح باشد و یا کتاب و یا هر چیز دیگر مرتبط با شاخه ای که فرد کار می کند. در زمینه تدریس دروس مدرسه و دانشگاه، اغلب کتاب و تالیفات و موارد آموزشی دیگر معرف تسلط مدرس به درس مربوطه می باشد. استاد قاسمی با توجه به پیشینه و تجربه تدریسی که دارند، تالیفات و رزومه آموزشی قوی دارند که از جمله می توان به این موارد اشاره داشت:

استاد قاسمی مولف بیش از ۱۰ کتاب در زمینه آموزش ریاضی برای آمادگی کنکور در انتشارات موسسه حرف آخر هستند. همچنین کتاب ریاضی (۱) پایه دهم تشریحی رشته های ریاضی و علوم تجربی نیز از جمله تالیفات ایشان است. علاوه بر این موارد، در حوزه رسانه های دیجیتال استاد مهران قاسمی دارای بیش از ۱۰۰۰ انیمیشن در جهت یادگیری بهتر و عمیق تر درس ریاضیات هستند که با شیوه ابداعی خود تهیه و منتشر نموده اند.

سابقه کاری استاد قاسمی، مدرس درس ریاضی موسسه حرف آخر

تا به اینجا تا حدودی با توانایی ها و تالیفات استاد قاسمی آشنا شدید و دیدیم که فعالیت چشمگیری در زمینه بالا بردن سطح دانش ریاضی دانش آموزان داشته اند. این مجموعه کتب و آموزش هایی که ایشان ارائه داده اند به واسطه سال ها تجربه ایشان در زمینه آموزش و همراهی با دانش آموزان و مجموعه های علمی بوده است. از جمله فعالیت هایی که استاد قاسمی در زمینه کاری خود داشته اند می توان به این موارد اشاره داشت:

استاد مهران قاسمی از جمله مدرسین شبکه آموزش برای آموزش درس ریاضیات بوده اند. توانایی ایشان در مورد آموزش ریاضی و تبحر و دانش بالای ایشان باعث شده که به عنوان سرگروه ریاضی استان آذربایجان غربی نیز فعالیت داشته باشند و در این پست مشغول خدمت به دانش آموزان برای بالا بردن سطح کیفی و کمی درس ریاضی بودند. از دیگر فعالیت های ایشان می توان به تهیه و تولید بیش از ۵۰ فیلم آموزشی در زمینه آموزش ریاضی برای پایه های دهم تا دوازدهم جهت آمادگی برای آزمون کنکور اشاره داشت. هم اکنون استاد قاسمی در کنار استاد منتظری در موسسه حرف آخر مشغول به ارائه راهکارهای نوین آموزش درس ریاضی برای درک عمیق تر این درس مهم هستند.

ویژگی فیلم های آموزشی استاد قاسمی در موسسه حرف آخر

همانطور که گفته شد، یکی از ویژگی هایی که باعث شده است استاد قاسمی در زمینه آموزش درس ریاضی شناخته شده باشد، نحوه تدریس درس ریاضی به شیوه ای خاص که مختص به ایشان است، می باشد. ویژگی ای که مجموعه فیلم های آموزشی ایشان دارد این است که توانسته اند درس ریاضی را که مملو از فرمول ها می باشد، با استفاده از انیمیشن آموزش داده و به این ترتیب این درس به اصطلاح خشک ریاضی را بسیار جذاب و قابل فهم تر کنند. ارائه الگو خاص و نقشه راهی که ایشان برای حل مسائل ارائه داده اند باعث شده است که داوطلبان کنکور بتوانند در کمترین زمان ممکن مفاهیم را یاد بگیرند و تست ها را در سریعترین زمان ممکن پاسخ دهند. از این رو آسان کردن مطالب و پاسخگویی سریع به سوالات از ویژگی های مهم تدریس ایشان است.

نحوه تدریس استاد قاسمی در موسسه حرف آخر

یکی از دلایلی که شاید باعث شده است که دانش آموزان علاوه بر اینکه درس ریاضی را خوب خوانده اند اما نتیجه خوبی در آزمون کسب نکرده اند این باشد که شیوه مطالعه برای کنکور را مشابه با شیوه مطالعه برای مدرسه می دانند. باید گفت اینطور نیست و هر آزمونی با توجه به شرایطی که دارد، شیوه مختص به خود را شامل می شود. استاد مهران قاسمی با علم بر این موضوع، در ابتدا مفاهیم را به طور کامل به دانش آموز آموزش می دهند و بعد به ارائه الگوها و راهکارهای حل مسئله در کمترین زمان می پردازند و در نهایت با استفاده از همان الگوها به داوطلب آموزش می دهند که به چه شکل باید به سوالات کنکور پاسخگو بود و بعد به بررسی و تحلیل مسائل خواهد پرداخت.

0/5 (0 نظر)
برچسب‌ها:

حرف آخر

هیمن خزمه مشاوره موسسه حرف اخر

دیدگاه‌ها

موسسه حرف آخر

موسسه آموزشی حرف آخر با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی آموزش و نسل جدید آموزش در سال 1390 با مدیریت عبدالرضا منتظری بصورت رسمی کار خود را آغاز نمود و با بکارگیری اساتید مجرب و نامی، محصولات با کیفیتی در زمینه کنکور تولید نمودند.

دسترسی سریع

۰۹۱۲۹۷۲۴۸۲۰
با ما در تماس باشید

طراحی ، توسعه و پشتیبانی : شرکت توسعه تجارت الکترونیک نویال