حرف آخر – سایت مرکزی حرف آخر| وارد شوید| ثبت نام کنید

پروژه ۶۰۴۰ تیر نهایی برای قبولی در آزمون کنکور

دسته‌بندی: دسته‌بندی نشده
تاریخ: 31 خرداد 1399
بازدید: ۱۰
پروژه 6040 حرف آخر

پروژه ۶۰۴۰ از موفق ترین پروژه های آمادگی برای کنکور در کوتاهترین بازه زمانی است. پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر برای تمامی افراد با هر سطح و زمانی که دارند مناسب است.

اگر شما هم از داوطلبان کنکور باشید، به احتمال زیاد با نام پروژه ۶۰۴۰ مواجه شده اید که یا از زبان دوستان خود شنیده اید، و یا تبلیغات آن را به صورت های مختلف دیده اید. اما چرا پروژه ۶۰۴۰ در این روزهای نزدیک به آزمون سراسری کنکور بیشتر به گوش می خورد و به داوطلبان کنکور توصیه می شود که برای کسب درصد بالا در دروس خود و در نهایت کسب رتبه برتر، حتما پکیج های ۶۰۴۰ موسسه حرف آخر را تهیه نمایند؟ مزیت این پکیج ها در چیست که پذیرفته شدگان سال های قبل به داوطلبان توصیه اکید دارند که در این فرصت باقی مانده حتما آن را تهیه نمایند؟ در ادامه بیشتر به معرفی پروژه ۶۰۴۰ موسسه حرف آخر خواهیم پرداخت.

آشنایی مختصر با حرف آخر

حرف آخر در سال ۱۳۹۰ توسط مهندس عبدالرضا منتظری تاسیس شده است و از ویژگی های برجسته این مجموعه می توان به اساتید متبحر آن اشاره داشت که در سطح کشور شناخته شده اند و سابقه تدریس چندین ساله در مدارس و موسسات معتبر کشور دارند و به عنوان استاد مدعو نیز در بسیاری از نقاط کشور حضور مثمر ثمر داشته اند و دارای تالیفات بسیاری می باشند که برای دانش آموزان بسیار کارگشا بوده است.

از دیگر ویژگی های این اساتید می توان به این موضوع اشاره داشت که مبتکر طرح آموزش با شیوه تصویر سازی هستند و به این ترتیب تمامی آموزش های خود را در قالب انیمیشن های بسیار با کیفیت برای فهم عمیق تر مطالب ارائه می دهند و تفاوتی نمی کند که دروس مورد نظر عمومی باشد و یا تخصصی؛ با توجه به نوع درس هر یک از اساتید شیوه تصویر سازی منحصر به فردی را ارائه داده است که در ایران برای اولین بار می باشد. در کنار این شیوه تصویر سازی، هر یک از اساتید الگوها و نقشه راه های خاصی را به دانش آموزان ارائه می دهند که بسیار در امر یادگیری موثر می باشد به طوری که دانش آموز را از به خاطر سپاری حجم بالای فرمول ها بی نیاز کرده و دانش آموز صرفا با یادآوری تصاویر ارائه شده می تواند به سوالات در کمترین زمان ممکن پاسخ دهد.

مزیت روش تصویر سازی به این دلیل است که باعث فعال شدن نیمکره راست مغز می شود که حافظه بلند مدت در این بخش از نیمکره قرار داده شده است و دانش آموز به راحتی مطالب را به خاطر می سپارد و دیگر نیازی به تکرار بسیار برای به خاطر سپاری ندارد. در این روزهای نزدیک به کنکور یکی از سریع ترین راه های خواندن مطالب، عمیق تر خواندن آنها است به گونه ای که دیگر نیازی به مرور های بسیار نداشته باشد. پروژه ۶۰۴۰ به داوطلبان این نوید را می دهد که می توانند با بهره گیری از این پک با توجه به رشته خود، به بالاترین حد آمادگی برای کنکور دست پیدا کنند.

پروژه ۶۰۴۰ مناسب چه گروهی از داوطلبان است؟

داوطلبان کنکور سراسری را می توان به طور کلی به سه گروه تقسیم کرد:

  • داوطلبانی که به طور کامل تمامی مطالب را مطالعه کرده اند.
  • داوطلبانی که نیمی از مطالب را مطالعه کرده اند یا مطالعه کامل نداشته و دچار مشکل در فهم دروس هستند.
  • داوطلبانی که هنوز اقدام به مطالعه نکردند و یا چندین سال دور از فضای آموزشی بوده اند.

نقطه مشترکی که هر سه گروه دارند این است که هر کدام در زمان نزدیک کنکور تمایل به محک زدن خود دارند تا نقاط قوت و ضعف خود را بسنجند و در زمان باقی مانده به تقویت آنها بپردازند. پروژه ۶۰۴۰ به گونه ای تهیه شده است که هر سه گروه را با توجه به سطحی که دارند، جهت بالاترین آمادگی برای کنکور آماده می کند تا بتوانند نتیجه مطلوب خود را کسب نمایند و در این مسیر از ابتدای شروع کار بر طبق برنامه ریزی و زمانبندی ارائه شده در پکیج ۶۰۴۰، همراه با داوطلب بوده و به شیوه “محک کمک” به او کمک می کند که در ادامه بیشتر با این شیوه آشنا خواهید شد.

مناسب ترین زمان استفاده از پروژه ۶۰۴۰ چه موقع است؟

یکی از توصیه هایی که به داوطلبان کنکور می شود این است که سعی کنند در کنکورهای آزمایشی که توسط موسسه های معتبر برگزار می شود، شرکت کنند تا بتوانند برای آزمون اصلی آماده باشند. در طی این آزمون ها، با توجه به بودجه بندی که صورت می گیرد، دانش آموزان در آزمون هایی شرکت می کنند که به صورت مبحثی می باشد و بعد از این دوره، در سه آزمون جامع مربوط به موسسه ای که انتخاب کرده اند شرکت می کنند. نکته ای که در مورد این آزمون های جامع وجود دارد این است که  سوالات در این قبیل آزمون های جامع به صورت ترکیبی از تمامی مباحث می باشد و تا اولین آزمون جامع، داوطلب صرفا با توجه به یک مبحث خاص مطالعه داشته است و با سوالات ترکیبی آشنایی چندانی ندارد، از این رو نتایجی که در آزمون های جامع به دست می آورد نسبت به آزمون های قبلی ضعیف تر بوده و دانش آموز روحیه خود را از دست می دهد.

پروژه ۶۰۴۰ به منظور بالا بردن آمادگی داوطلبان و بالا نگهداشتن امید و روحیه آنان، ارائه شده است تا داوطلبان بتوانند در آزمون اصلی نیز اعتماد به نفس خود را حفظ نمایند. از این رو تیم حرف آخر مجموعه ۶۰۴۰ را برای دانش آموزان تهیه کرده است که قبل از آزمون های جامع از آنها استفاده نمایند و حتی در صورتی هم که آزمون جامعی را شرکت نکرده اند، بتوانند برای آزمون اصلی به طور کامل آماده باشند و با تمامی سوالات ترکیبی به طور کامل آشنا شوند و نقاط ضعف خود را پوشش دهند. از این رو بهترین زمان استفاده از پروژه ۶۰۴۰، قبل از آزمون های جامع و مسلما آزمون اصلی می باشد.

منظور از ۶۰۴۰ چیست؟

تا به اینجا در مورد پروژه ۶۰۴۰ آشنایی نسبی پیدا کردید و دیدید که برای چه گروهی از افراد و چه زمانی مناسب می باشد. اما این پروژه چیست و چگونه برنامه ریزی شده است که دانش آموز را به بالاترین سطح آمادگی خود برای آزمون اصلی کمک و هدایت می کند؟

این پروژه به صورت ۶۰ روز آموزش و ۴۰ روز آزمون تدوین شده است و به طور کلی طی ۱۰۰ روز دانش آموز به آمادگی کامل برای آزمون کنکور با توجه به سطح خود دست پیدا می کند. یعنی اگر دانش آموزی مطالب را کاملا مطالعه کرده باشد این مجموعه او را تا دست یافتن به درصد ۱۰۰ کمک می کند و یا اگر ۵۰ درصد مطالب را مطالعه کرده باشد او را به بالاترین درصد ممکن و با توجه به تلاش خود دانش آموز حتی تا درصد ۱۰۰ هم می تواند کمک کند.

پروژه ی جامع 6040 1 300x189 - پروژه 6040 تیر نهایی برای قبولی در آزمون کنکور

روش کار در پروژه ۶۰۴۰ به چه صورت است؟

در این مجموعه ۳۰۰ ساعت آموزش کامل تمامی دروس و مفاهیم (۱۰۰ ساعت دروس عمومی و ۲۰۰ ساعت دروس تخصصی) وجود دارد که در ۶۰ روز با توجه به زمانبندی ارائه شده به اتمام می رسد. بعد از آن طی ۴۰ روز، ۲۰ آزمون جامع با توجه به مطالب ارائه شده برگزار می شود که دفترچه آزمون در اختیار دانش آموز قرار می گیرد و بعد از آزمون پاسخنامه ای به دانش آموز ارائه نمی شود!

ویژگی منحصر به فرد این پروژه در این است که همراه آزمون پاسخ نما در قالب DVD به داوطلب ارائه می شود که در آن هر یک از اساتید شخصا به تحلیل تست های ارائه شده در آزمون می پردازد و با ارجاع دانش آموز به درسنامه و الگوی گفته شده در بخش ۶۰ این آزمون (تدریس دروس) نکته را مجددا یادآوری نموده و طبق آن به حل و بررسی تست می پردازد، از این روز دانش آموز مجددا گویی در کلاس درس به رفع اشکال خود می پردازد و آمادگی خود را برای آزمون بعدی بالا می برد. هریک از این آزمون ها هر دو روز یکبار ارائه می شود و طبق این زمانبندی دانش آموز می تواند برای آزمون بعدی آماده شود:

  • صبح روز اول: آزمون
  • بعد از ظهر روز اول: مرور و بررسی پاسخ نمای دروس عمومی
  • صبح روز دوم: مرور و بررسی پاسخ نمای دروس تخصصی
  • بعد از ظهر روز دوم: مرور و بررسی پاسخ نمای دروس تخصصی

به این ترتیب در ابتدا دانش آموز دانش خود را در نصف روز محک می زند و در یک روز و نیم باقی مانده توسط اساتید به او کمک می شود که نقاط ضعف خود را بهبود ببخشد که به شیوه محک-کمک شناخته می شود.

پروژه ۶۰۴۰ در سال ۱۳۹۹

تا به اینجا با روند کار ارائه شده در مجموعه ۶۰۴۰ آشنا شدید و دیدید که در هر مرحله از آزمونی که دانش آموز پیش می رود، درصد آزمون خود را بالاتر برده و توانایی خود را در جواب دادن به سوالات ترکیبی نیز بالاتر می برد، و از این رو هم برای آزمون های جامع و هم آزمون اصلی خود را آماده تر می کند تا به بالاترین درصد ممکن دست پیدا کند. اما پروژه ۶۰۴۰ در سال ۱۳۹۹ همراه با تغییراتی است که آن را قدرتمندتر کرده است و هر چه بیشتر همراه با دانش آموز و شرایط زمانی او شده است.

در پکیج ۶۰۴۰ ارائه شده در سال ۱۳۹۹، شاهد دو بخشی شدن بخش ۶۰ و همچنین دو بخشی شدن بخش ۴۰ هستیم. بخش ۶۰، به دو قسمت ۳۰-۳۰ تقسیم شده است که در ۳۰ قسمت اول به ارائه مطالب و مباحث ساده تر پرداخته می شود که باید در ۳۰ روز به اتمام برسد، که ۷۵ درصد مباحث کنکور را شامل می شود و اگر دانش آموزی زمان چندانی برای جمع بندی و آمادگی کامل ندارد، می تواند صرفا به این بخش بپردازد و در صورت اینکه زمان باقی مانده برای وی مناسب بود، ۳۰ قسمت دوم را که ۲۵ درصد مطالب تدریس می شود و مباحث مشکل تر را پوشش می دهد را مطالعه کند.

با توجه به همین روند، می توان گفت بخش ۴۰ نیز که به دو بخش ۲۰-۲۰ تقسیم شده است، ارائه می شود. که بخش اول به برگزاری ۱۰ آزمون مرتبط با ۳۰ روز اول برگزار می کند که شامل ۱۰۰ درصد مطالب ارائه شده در آن است و پاسخ نمای مرتبط با خود را دارد، و بخش دوم نیز شامل ۱۰ آزمون دیگر مرتبط با ۳۰ روز دوم می باشد همراه با پاسخ نمای مرتبط با خود

نحوه دریافت پکیج ۶۰۴۰

برای دریافت راهنمایی بیشتر و برنامه مطالعاتی اختصاصی و اطلاع از تخفیفات پروژه ۶۰۴۰ و نحوه ی تهیه آن می توانید با شماره تماس آقای خزمه مشاور ارشد موسسه حرف آخر تماس بگیرید یا کلمه پروژه ۶۰۴۰ را به شماره ایشان (۰۹۱۲۹۷۲۴۸۲۰) پیامک کنید.

0/5 (0 نظر)
برچسب‌ها:

حرف آخر

هیمن خزمه مشاوره موسسه حرف اخر

دیدگاه‌ها

موسسه حرف آخر

موسسه آموزشی حرف آخر با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی آموزش و نسل جدید آموزش در سال 1390 با مدیریت عبدالرضا منتظری بصورت رسمی کار خود را آغاز نمود و با بکارگیری اساتید مجرب و نامی، محصولات با کیفیتی در زمینه کنکور تولید نمودند.

دسترسی سریع

۰۹۱۲۹۷۲۴۸۲۰
با ما در تماس باشید

طراحی ، توسعه و پشتیبانی : شرکت توسعه تجارت الکترونیک نویال