حرف آخر – سایت مرکزی حرف آخر| وارد شوید| ثبت نام کنید

پیمان کامیار

دسته‌بندی: دسته‌بندی نشده
تاریخ: 19 خرداد 1399
بازدید: ۱۳
پیمان کامیار فیزیک حرف آخر

معرفی استاد پیمان کامیار، مدرس درس فیزیک موسسه حرف آخر

استاد پیمان کامیار از اساتید بر جسته و به نام ایران در زمینه تدریس فیزیک مدارس می باشند که از مدرسین خوشنام و پرطرفدار موسسه حرف آخر هستند و در جهت ارتقا  سطح کیفی و کمی دانش آموزان و داوطلبان آزمون سراسری با این موسسه همکاری دارند و دارای تالیفات و چندین ساعت ویدئوی آموزش فیزیک برای پایه های دهم تا دوازدهم نظام جدید می باشند. در ادامه بیشتر با استاد پیمان کامیار و فعالیت ها و سوابق ایشان آشنا خواهید شد.

بیوگرافی استاد پیمان کامیار، مدرس درس فیزیک

استاد پیمان کامکار دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف می باشند که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته فیزیک، گرایش حالت جامد از این این دانشگاه می باشند که خود گواه بر دانش بالای استاد در زمینه فیزیک می باشد. گذشته از پیشینه علمی ایشان در زمینه فیزیک، استاد کامیار در تالیف بسیاری از کتب فیزیک بالغ بر ۱۰۰ها کتاب همکاری داشته اند و خود نیز به تنهایی مولف ۳۰ جلد کتاب آموزش فیزیک برای آموزشگاه ها و انتشارات مختلف می باشند و همچنین به عنوان مدرس در مدارس تهران و آموزشگاه ها فعالیت دارند و به سبب الگوی خاصی که در تدریس درس فیزیک بنا نهاده اند و باعث شده است دانش آموزان فیزیک را بهتر و سریعتر بیاموزند، باعث محبوبیت بیشتر ایشان در بین دانش آموزان شده است. استاد پیمان کامیار همچنین به عنوان مولف و مدرس در مجموعه حرف آخر فعالیت می کنند.

kamyar 242x300 - پیمان کامیار

سوابق کاری استاد پیمان کامیار

تا به اینجا آشنایی مختصری با استاد کامیار داشته اید و با توجه به مطالب مختصری که در مورد پیشینه کاری ایشان گفته شد، مشخص است که استاد کامیار دارای تجربه بسیاری در زمینه تدریس می باشند. در اینجا برای آشنایی بیشتر شما با سوابق کاری استاد کامیار، برخی از فعالیت های ایشان را ذکر می کنیم:

 • همکاری در تالیف ۱۰۰ها کتاب در حوزه فیزیک و تدریس آن
 • مولف ۳۰ جلد کتاب در موسسه ها و انتشارات پیام صادرات، قلم چی، روا و همچنین موسسه حرف آخر
 • مدرس درس فیزیک در دبیرستان های به نام تهران مانند دبیرستان علوی اسلامی، صبا، فرزانگان مدرن و شایستگان
 • مبدع طرح الگوسازی و شهودی سازی درس فیزیک برای یادگیری بهتر
 • تالیف سری کامل DVD های آموزش فیزیک کنکور به صورت تمام انیمیشن موسسه حرف آخر
 • مخترع روش V-T در سینماتیک حرف آخر بدون فرمول
 • مبدع و طراح نقشه راه در فیزیک
 • ابداع الگوسازی و انیمیشن سازی تمام مباحث فیزیک

تالیفات استاد کامیار، مدرس درس فیزیک موسسه حرف آخر

از مهمترین این پکیج های پیمان کامیار مدرس فیزیک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • فیزیک یازدهم
 • فیزیک دهم (ویژگی های ماده)
 • فیزیک دهم (بجز ویژگی های ماده)
 • سینماتیک فیزیک دوازدهم
 • دینامیک فیزیک دوازدهم
 • نوسان فیزیک دوازدهم
 • موج،اتمی،هسته ای فیزیک دوازدهم
 • ترمودینامیک
 • مکمل فیزیک دوازدهم

ویژگی آموزشی استاد کامیار

یکی از مواردی که باعث شناخته شدن فردی در زمینه آموزش می شود نحوه تدریس و شیوه ارائه مطالب و تسلط فرد به موضوع است به گونه ای که هر گروه از دانش آموزان در هر سطحی که هستند بتوانند بدون دغدغه بتوانند درک کنند و یاد بگیرند. بسته به نوع مبحث آموزشی، شیوه ارائه مطالب نیز متفاوت می باشد. برای مثال درس فیزیک از جمله دروسی است که در عین اینکه نیازمند محاسبات ریاضی است، قبل از آن باید مفاهیم آن به طور کامل فهمیده شود تا بر اساس آن مسائل قابل حل باشند.

یکی از ویژگی هایی که باعث شده است استاد پیمان کامیار در بین مدرسین درس فیزیک شناخته شوند، نحوه تدریس متفاوت ایشان است که باعث شده است که نه تنها دانش آموز به خوبی مطالب را درک نماید، بلکه به دور از هرگونه خستگی و کسالت ناشی از خواندن حجم بالای مطالب فیزیک باشد و با اشتیاق به مطالعه این درس بپردازد. ایشان با علم به اینکه نحوه مطالعه دروس در مدرسه و برای آمادگی کنکور با هم متفاوت است، از این تفاوت استفاده کرده و شیوه نوینی را برای درک سریعتر و بدون نیاز به حفظ کردن حجم بالای فرمول ها ابداع کرده اند که دانش آموز می تواند در ابتدا تمامی مفاهیم را به خوبی درک کرده و بعد بر اساس چند الگوی ساده به سوالات پاسخ دهند.

Screenshot 405 300x181 - پیمان کامیار

شیوه تدریس استاد پیمان کامیار در موسسه حرف آخر

یکی از ویژگی هایی که باعث محبوبیت حرف آخر شده است، وجود اساتیدی هستند که تلاش بر این دارند که مطالب را با بالاترین کیفیت در مدت زمانی کوتاه و بدون حاشیه پردازی به دانش آموز منتقل کنند تا دانش آموز بتواند کیفیت یادگیری خود را بالاتر ببرد. استاد پیمان کامیار نیز از جمله اساتیدی می باشد که درس فیزیک را به شیوه شهودی و الگوسازی با ایجاد تصاویر و انیمیشن به خوبی به دانش آموز منتقل می کنند و از ارائه حجم بالایی از فرمول ها با ساختارهای پیچیده دوری می کند تا دانش آموز مفاهیم را به خوبی درک کرده وبراساس آن و یادگیری چند الگو پاسخگوی مسایل باشد.

در مجموعه DVD های آموزشی ارائه شده توسط استاد در طول مدت زمان آموزش، ایشان مفاهیم و الگو را با استفاده از انیمیشن ارائه داده تا حافظه تصویری فرد تقویت شود و از این طریق مطالب را بهتر درک نماید. بعد از آموزش مفاهیم و الگوها، استاد به حل تست های کنکور بر اساس الگوهای ارائه شده می پردازد.

0/5 (0 نظر)
برچسب‌ها:

حرف آخر

هیمن خزمه مشاوره موسسه حرف اخر

دیدگاه‌ها

موسسه حرف آخر

موسسه آموزشی حرف آخر با هدف ارائه جدیدترین تکنولوژی آموزش و نسل جدید آموزش در سال 1390 با مدیریت عبدالرضا منتظری بصورت رسمی کار خود را آغاز نمود و با بکارگیری اساتید مجرب و نامی، محصولات با کیفیتی در زمینه کنکور تولید نمودند.

دسترسی سریع

۰۹۱۲۹۷۲۴۸۲۰
با ما در تماس باشید

طراحی ، توسعه و پشتیبانی : شرکت توسعه تجارت الکترونیک نویال